• 02129123462
  • آدرس: تهران، میدان اقدسیه، خیابان اراج، خیابان 22 بهمن، روبروی بیمارستان نیکان، پلی کلینیک فوق تخصصی نیکان، طبقه 4


دکتر علیرضا امین جواهری

جراح ارتوپد فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران

دکتر علیرضا امین جواهری، جراح ارتوپد و فوق تخصص زانو و لگن است که در تعویض مفصل ران و زانو و تخصص دارد.

او در دانشکده پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران تحصیل کرده و دوره فوق تخصصی جراحی زانو و لگن را در دانشگاه زوریخ سوئیس گذرانده است. دکتر امین جواهری درحالی‌که در سوئیس حضور داشتند، در مورد آخرین تکنیک‌ها در درمان جراحی و غیر جراحی بیماری‌های پیشرفته مفصلی آموزش دیده است.

دکتر امین جواهری تکنیک‌ها و فناوری‌های پیشرفته‌ای را در حوزه خود معرفی نموده است. او در زمینه تعویض مفصل با حداقل تهاجم و بهبودی جراحی‌های زیادی را انجام داده است. دکتر امین جواهری متخصص در تعویض مفصل‌های سرپایی است که به برخی از بیماران این امکان را می‌دهد که در همان روز عمل خود به خانه بروند و به‌راحتی در خانه خود بهبود یابند. تمرکز اصلی دکتر امین جواهری جراحی‌های ارتوپدی، جراحی تعویض مفصل و ارائه مراقبت‌های استثنایی به بیماران است. وی در مطب و بیمارستان به بیماران بزرگسال و سالمند خدمتگزاری می‌کند.

او همچنین در کنگره‌های ملی و بین‌المللی در مورد موضوعات مرتبط با مفصل ران و زانو سخنرانی و ارائه‌های علمی متعددی داشته است، ازجمله: تکنیک‌های جراحی در تعویض مفصل ران و زانو، استئونکروز مفصل ران، تکنیک‌ها و پیشرفت‌های جراحی تعویض مفصل ران و زانو، عفونت‌های ارتوپدی و ....

در زیر به اختصار برخی از سوابق حضور و سخنرانی‌های ایشان در کنگره‌های تخصصی اشاره می‌شود: