متاسفانه امروزه دردهای زانو در جامعه روز به روز در حال افزایش است؛ به تناسب آن احتیاج افراد به متخصص و جراح زانو نیز بیشتر شده و خیلی از افراد روزانه به دنبال بهترین جراح زانو هستند. شما را به خواندن این مقاله دعوت می نمایم تا با ویژگی های بهترین جراح زانو بیشتر آشنا شوید.

متخصصین ارتوپد، فوق تخصصین زانو یا جراحان زانو از جمله بهترین و کاربلدترین پزشکان و متخصصانی هستند که در زمینه تشخیص، درمان مشکلات مربوط به زانو خصوصا درد زانو تخصص دارند.

کیست پشت زانو یا کیست بیکر نوعی کیست پر از مایع است که سبب ایجاد یک برجستگی و تنگی در پشت زانو می شود. درد ناشی از این کیست می تواند در حین فعالیت و یا خم و راست کردن زانو بدتر شود.

به جهت اینکه جراحی تعویض مفصل زانو به یک جراحی رایج و پرکاربرد در درمان انواع مشکلات زانو تبدیل شده است از این رو در این مقاله سعی داریم به بررسی رایج ترین سوالات در مورد جراحی تعویض مفصل زانو بپردازیم.

درمان بورسیت زانو در ابتدا به کمک درمان های خانگی و ساده انجام می شود و در صورتی که چنین روش هایی تاثیری در بهبودی بیمار نداشته باشد در این صورت پزشک ارتوپد با تجویز روش های درمانی همچون دارو درمانی، فیزیوتراپی و .. به مقابله با این بیماری می پردازد.

بهترین دکتر زانو درد پزشکی است که بتواند با تشخیص درست علت درد، بهترین روش درمانی را برای بیماری خود برگزیند. متخصص ارتوپد و فوق تخصص زانو از بهترین پزشکانی هستند که در زمینه درمان بیماری ها و اختلالات زانو تخصص دارند.

کیست زانو به برجستگی و برآمدگی غیرطبیعی مفصل زانو گفته می شود که در اثر تجمع مایع مفصلی ایجاد می شود. در اغلب موارد کیست زانو مشکل جدی نیست و می توان به کمک درمان های ساده و بدون جراحی تسکین داد. در این مقاله سعی داریم تا به بررسی دلایل و روش های درمان بدون جراحی کیست زانو بپردازیم.

صدا دادن مفصل زانو در اغلب موارد طبیعی است و نیاز به اقدام درمانی ندارد؛ اما درصورتی که این صداها با دردهایی همراه باشد در این صورت یافتن علت صدا دادن مفصل زانو بسیار اهمیت دارد.

زانو یکی از پیچیده ترین و در عین حال اصلی ترین مفاصل بدن به شمار می رود و بنابراین مراقبت و تقویت مفصل زانو از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

درمان پارگی مینیسک زانو با توجه به نوع پارگی و محل آن، شدت پارگی و وضعیت فیزیکی بیمار متفاوت می باشد. ما در این مقاله به روش های مختلف درمان کشیدگی یا پارگی مینیسک زانو می پردازیم.

دکتر سید علیرضا امین جواهری
شماره تماس